Новини » Події Читать эту новость на русском

Чинна влада, як і попередня, лише піариться на розвитку армії, – Плачкова про трагедію на Харківщині

Телеканал ZIK

На жаль, чинна влада, як і попередня, тільки піариться на нібито розвитку оборонної промисловості, на нібито розвитку армії, не розуміючи, що в першу чергу потрібно розпочинати з розвитку освітньої сфери.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

"На армію у 2020 році було виділено 116 мільярдів. З них 23 – на закупівлю і ремонт техніки. Але чомусь влада, на жаль, сьогоднішня, як і попередня, тільки піариться на нібито розвитку оборонної промисловості, на нібито розвитку армії, не розуміючи, що в першу чергу потрібно починати з розвитку освітньої сфери. Я зараз не розумію, хто із батьків завтра буде готовий віддати своїх дітей отримувати якусь військову спеціальність, у зв'язку з подібного роду ситуаціями, які відбуваються в нашій країні", – зауважила Тетяна Плачкова.

За словами народної депутатки, сьогодні залишається тільки надіятися на справедливе розслідування правоохоронцями жахливої трагедії. На переконання Плачкової, ця справа надважлива для країни, адже діти загинули не по своїй вині, ба більше, у мирний час.   

"Чи буде справедливе розслідування – ми ставимо собі це питання по кожній трагедії, по кожному злочину, який відбувається в нашій країні фактично кожного дня. На все це ми відповідаємо однією фразою: ми дуже сподіваємося на справедливе розслідування. І я буду банальною, але на цей раз я теж скажу, що я дуже сподіваюся на справедливе розслідування і не лише цієї трагедії, а всіх, які відбувалися протягом останніх років", – прокоментувала Тетяна Плачкова.

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-24 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.