Новини » Події Читать эту новость на русском

Чим більша захворюваність на COVID-19, тим менше людей прийде на вибори: Експерти заявляють про нові можливості для фальсифікацій

Телеканал ZIK

Реформа медицини Уляни Супрун ще більше загострила ситуацію з поширення коронавірусу в Україні

Чим більше загострюється ситуація з COVID-19 в Україні, тим менше прийде людей на дільниці. А чим менше прийде людей на дільниці, тим простіше буде зробити результат голосування таким, який потрібен в конкретному регіоні тій більшості, яка там займає провідні позиції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила заступниця голови політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко.

Тетяна Проторченко, коментуючи темпи поширення коронавірусу в Україні, зауважила: хочеться нагадати нашим депутатам, що Україна – це не тільки Київ, і більшість українців знаходяться за межею бідності та навіть не можуть дозволити собі викликати таксі, аби поїхати в лікарню та зробити рентген при підозрі на COVID-19.   

А реформа медицини Уляни Супрун, додала експерт, ще більше загострила ситуацію з поширення коронавірусу, адже громадяни втратили можливість локально в одному місці отримати весь спектр необхідних послуг.     

Натомість політики, за словами Проторченко, у важких умовах дозволяють собі ще й маніпулювати людьми, враховуючи наближення місцевих виборів.

"Адже чим більше зараз захворюваності на коронавірус, чим більше загострюється ситуація з COVID-19, чим більше паніки зараз буде в суспільстві, тим менше прийде людей на дільниці. А чим менше прийде людей на дільниці, тим простіше буде зробити результат таким, який потрібен в конкретному регіоні тій більшості, яка там займає лідируючі позиції. Ось така точка зору", – прокоментувала Тетяна Проторченко. 

Новини за темою: "Слуга народу" заявив, що у владі ведуть дискусію про введення режиму НС в Україні і перенесення виборів через COVID-19

Як повідомляли, за останню добу в Україні зафіксовано 4420 нових випадків коронавірусу, 903 пацієнти одужали, а 43 особи померли. Загалом станом на ранок 12 жовтня в Україні лабораторно підтверджено 265 454 випадки коронавірусної інфекції

Також додамо, що у Центральній виборчій комісії заявили, що українське законодавство не забороняє проводити місцеві вибори у регіонах, які належать до червоної зони карантину.

Нещодавно до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов із вимогою скасувати проведення місцевих виборів в Україні 25 жовтня. 

 

 Loading...