live

Чи буде продовжено карантин до вересня: Політолог Карасьов звернув увагу на "підступність" надзвичайної ситуації

Політолог Вадим Карасьов З відкритих джерел

Надзвичайна ситуація не має чітко визначеного терміну, вона може продовжуватися

Оскільки влада не ввела в Україні надзвичайний стан, а надзвичайну ситуацію, то карантин вона може продовжувати і до вересня.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політолог Вадим Карасьов.

Політолог зазначив, що його насторожила фраза прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про те, що карантин в Україні може бути продовжений аж до вересня, але уряд його буде поступово послаблювати.   

Карасьов також звернув увагу на те, що у введенні в Україні надзвичайної ситуації є певна підступність.

Новини за темою: ВООЗ закликала країни не послаблювати карантинні заходи надто рано

"Надзвичайний стан – це чітка правова структура, це чіткий нормативний документ. Там мають бути вказані терміни. І влада, можливо, хитро вчинила. Вона не ввела надзвичайний стан, але деякі заходи, які вона ввела, це, фактично, заходи надзвичайного стану. А оскільки вона не ввела цей надзвичайний стан, то карантин вона може продовжувати і до вересня. Тільки у послабленому варіанті", – сказав Вадим Карасьов.  

Новини за темою: "Жерти що будемо?": Лукашенко відреагував на пропозицію ввести карантин в Білорусі

Політолог припускає, що влада, можливо, цілком свідомо пішла на такий неординарний крок – не вводила надзвичайний стан у юридичній площині, але надзвичайні заходи ввела. За словами Карасьова, це може бути небезпечно для країни.

Новини за темою: Корона злочинного світу: Як в Україні притягують до відповідальності порушників карантинного режиму

"Тому треба вимагати від влади або вводити надзвичайний стан з чіткими строками, або не треба нас лякати і говорити, що карантинні заходи можуть бути продовжені аж до вересня", – наголосив Вадим Карасьов.  

Нагадаємо, у середу, 25 березня в Україні було введено режим надзвичайної ситуації по всій Україні на 30 днів.

Як повідомляли, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Україною, тож єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя є посилення карантинних заходів. Тому уряд затвердив список додаткових обмежень.

Loading...