Чорновол потрапила за ґрати в ДБР і поскаржилася на побиття, - ЗМІ

Vesti.ua

Екснардепка прийшла на акцію проти Бабікова

Колишній депутат Вехровной Ради, журналістка Тетяна Чорновол поскаржилася на побиття, зокрема на ушкодження ноги, в стінах Державного бюро розслідувань, куди прийшла протестувати проти призначення Олександра Бабікова заступником директора бюро.

Про це повідомляє "Vesti.ua".

Зазначається, що Чорновол вдалося зайти всередину огородженої частини приміщення ДБР, при цьому мотивувала вона своє перебування в бюро тим, що є "потерпілою на Майдані". 

"Бабікова ж вона вважає замовником її "зачистки", або ж вбивства. При цьому, на її думку, Бабіков нині став фактичним керівником відомства, а нинішня в.о. директора Ірина Венедиктова насправді "фейковий керівник", - передають журналісти.

Крім того, жінка заявила, що вона конфісковувала гроші Януковича, і припустила, що ДБР буде їй за це мстити, а гроші повернуть Януковичу. 

Співробітники поліції спробували вивести відвідувачку, однак нібито вивернули їй ногу.

"Я громадянка цієї країни, і якщо її захоплюють окупанти, я теж маю право сюди заходити, ще більше, ніж вони. Буде Росія тепер тут?" - обурилася вона, так і не вийшовши з-за ґрат ДБР.

Після цього Чорновол дали можливість написати заяву про злочин щодо неї. При цьому вона вказала на конкретного співробітника, який нібито завдав їй ушкодження, додали у виданні.

Нагадаємо, сьогодні активісти зібралися біля стін Державного бюро розслідування на акцію протесту проти роботи ексадвоката Віктора Януковича Олександра Бабікова на посаді заступника глави ДБР.

Як повідомлялося раніше, охорона силою вивела із залу, де Бабіков давав брифінг, Тетяну Чорновол під її крики. На той момент вона не заважала спікеру виступати. 

Loading...