Новини » Події Читать эту новость на русском

Чорні скриньки літака Ан-26 знайшли та почали розшифровувати

Катастрофа Ан-26 під Харковом

Фото з відкритих джерел

Уламки літака зібрали та перевезли на територію військової частини А4104 в Чугуєві

Бортові самописці розбитого літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил знайшли, після чого спеціалісти розпочали їхню розшифровку. Про це повідомив голова урядової слідчої комісії, віцепрем’єр Олег Уруський у Facebook.

"Бортові самописці (чорні скриньки) знайдені. Вони вціліли. Їх стан задовільний. Інформація на самописцях збережена. Вони вилучені та 27 вересня авіаційними експертами під контролем ДБР розпочато процес їх дешифрування, який триватиме орієнтовно 3-5 днів", - йдеться у повідомленні. 

Також голова слідчої комісії додав, що станом на ранок 28 вересня було встановлено контакт із 20 родинами загиблих курсантів, 17 з них - прибули до Харкова. Наразі із сім'ями загиблих проводиться психологічна робота. Після чого, 28 вересня, у рідних померлих курсантів зберуть зразки ДНК для ідентифікації тіл. 

Новини за темою: З’явилося відео останніх секунд польоту і падіння Ан-26 під Харковом

Крім цього, Уруський додав, що уламки літака АН-26 зібрали та перевезли на територію військової частини А4104 в місті Чугуєві Харківської області. Охороняють цілодобово частини повітряного судна співробітники ДБР. 

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу міста Чугуїв у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив, а нещодавно вийшов із шокового стану. Незабаром його можуть виписати із госпіталю.

За даними Міноборони, причиною падіння військового літака Ан-26 могло стати те, що він зачепився крилом за землю.

Loading...