Чоловік із заточкою напав на Саакашвілі в одному із ресторанів столиці. Відео

Міхеіл Саакашвілі

Думская

Затримати зловмисника не вдалося

У столичному ресторані Fabius невідомий чоловік із заточкою напав на очільника виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіла Саакашвілі. Про це повідомляє Страна з посиланням на власні джерела в поліції.

"Невідомий чоловік прокрався в зал ресторану, де відпочивав колишній президент Грузії. З заточкою в руках, близько підійшов до Саакашвілі і почав погрожувати. Охорона Саакашвілі і ресторану перехопила зловмисника, викликали поліцію. Але його не затримали. До моменту прибуття правоохоронців він уже зник. Мотивація нападу уточнюється ", - розповіло джерело.

Новини за темою: Опозиція в Грузії висунула Саакашвілі кандидатом у прем'єр-міністри

Як зазначається, на відео інциденту видно, як до столу, де обідає Саакашвілі, неквапливо підходить чоловік і починає щось говорити. Невідомого чоловіка намагається відтіснити від столу один з супутників Саакашвілі, напевно, охоронець. Згодом підходять ще двоє, можливо охоронці ресторану, і загороджують доступ до Саакашвілі, який продовжує сидіти за столиком.
Відвідувач, який намагався підійти до Саакашвілі, відходить в сторону, з ним з'ясовує стосунки один з охоронців.

У цей час троє інших чоловіків блокують доступ до столу. Через деякий час зловмисник йде. По дорозі назад він наближається до столика Саакашвілі і щось говорить, роблячи жест рукою. Саакашвілі встає і щось йому відповідає. Після чого непроханий гість йде до виходу.

Новини за темою: Саакашвілі прокоментував своє можливе прем'єрство в Грузії

Нагадаємо, раніше стало відомо, що представників прикордонної служби судитимуть за незаконне затримання Міхеіла Саакашвілі під час переміщення до Республіки Польща у 2018 році. 

Loading...