Новини » Події Читать эту новость на русском

Чоловік, який захопив заручника у Києві, є громадянином Узбекистану, – Геращенко

Антон Геращенко Скріншот відео

Зловмиснику 30 років

Чоловік, який захопив заручника у будівлі бізнес-центру "Леонардо" у центральній частині Києва, є громадянином Узбекистану.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Антон Геращенко повідомив, що о 12 годині 3 серпня у будівлю "Універсал-банку" на вулиці Володимирській у Києві, у бізнес-центрі "Леонардо" зайшов 30-річний чоловік з наплічником і заявив, що він – терорист і що у нього у наплічнику бомба. Він відпустив усіх працівників банку, залишив лише начальника відділення. Зловмисник прив’язав мотузку від вибухівки до ноги та вимагає, щоб на нього вийшли ЗМІ, щоб він зробив заяву.

Заступник міністра повідомив, що поліція оточила приміщення. З чоловіком ведуть перемовини, щоб він здався.

"Ми уже знаємо, що це громадянин не України, це громадянин Узбекистану", –  повідомив Антон Геращенко.

На своїй сторінці у Facebook Антон Геращенко деталізував: "За попередньою інформацією особою, яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р. н. Судячи за його соціальними мережами – це психічно неврівноважена особа. Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції. Введений в дію план спеціальної операції "Бумеранг".

Як повідомляли, у центрі Києва чоловік захопив заручника та погрожує підірвати відділення банку.

Стало відомо, що чоловік, який захопив заручника у столичному бізнес-центрі, вимагає розпочати телетрансляцію.

Loading...