Члени НЗФ у "ЛНР" намагалися завербувати експравоохоронця і катували його електричним струмом

Фото з відкритих джерел

Під час однієї з поїздок у Луганську область члени збройних формувань штучно звинуватили його у коригуванні вогню сил АТО

Представники так званої "ЛНР" намагалися завербувати колишнього працівника української міліції та катували його для отримання відомостей оборонного значення.

Про це повідомили в СБУ.

Так, контррозвідники спецслужби встановили, що працівник МВС, мешканець Луганщини, після виїзду на підконтрольну Україні територію звільнився з органів внутрішніх справ.

Зазначається, що через сімейно-побутові справи він продовжив відвідувати окуповану територію, а у 2017 році під час перебування на Луганщині його затримали учасники терористичного угруповання.

У СБУ стверджують, що члени НЗФ штучно звинуватили чоловіка в коригуванні вогню сил АТО, співробітництві з СБУ та передали його до так званого "міністерства державної безпеки "ЛНР".

До того ж, під час незаконного утримання чоловіка систематичного били і катували електричним струмом, і саме через тортури представники "ЛНР" примусили його до співпраці для отримання інформації про українські війська.

При цьому після повернення на контрольовану українською владою територію представники "ЛНР" неодноразово намагались налагодити з ним зв'язок для отримання інформації.

Новини за темою: Спецслужби РФ заявили про затримання українського військового в Криму

У СБУ наголосили на тому, що колишній правоохоронець від подальших контактів з терористами ухилявся та не виконував злочинних завдань.

Наразі вирішується питання щодо його звільнення від кримінальної відповідальності.

Новини за темою: СБУ повідомила двом представникам спецслужб РФ про підозру у підбурюванні до держзради

Нагадаємо, раніше у СБУ повідомили, що ФСБ РФ незаконно затримала на адмінмежі з окупованим Кримом українського прикордонника та намагалася його завербувати.

Loading...