Через лісові пожежі в Луганській області загорілося звалище у Сєвєродонецьку

Пожежа на полігоні побутових відходів у Сєвєродонецьку Сєвєродонецька міська рада

Сил місцевих рятувальників недостатньо, аби впоратися з вогнем

Внаслідок лісових пожеж у Луганській області відбулося займання сміття на міському полігоні твердих побутових відходів у місті Сєвєродонецьк. Про це повідомляє пресслужба Сєвєродонецької міської ради.

Згідно з повідомленням, загалом полігон забезпечений протипожежними засобами, зокрема: ємністю для води на 500 куб.м, яка поповнюється зі свердловини, та автомобілем для заливання місць загоряння водою.

Новини за темою: У МВС затримали винного в пожежах у Луганській області

Однак верхова лісова пожежа виявилася занадто потужною, тому у вівторок, 7 липня, персонал полігону евакуювали. Коли ж співробітники повернулися, то було виявлено, що тверді побутові відходи зайнялись на значній площі полігону.

Як зазначається, наразі на полігоні працюють пожежники Сєверодонецького управління ДСНС, проте їхніх сил явно недостатньо для приборкання загоряння на такій великій площі. Також  продовження горіння робить неможливим вивезення сюди відходів  з міста.

Новини за темою: У МВС ініціюють встановлення відеокамер і тепловізорів, щоб запобігти масштабним пожежам

Нагадаємо, вранці 7 липня в Новоайдарському районі Луганської області сталася пожежа у місцевому лісництві. Для ліквідації лиха виїхали пожежні Луганської, Донецької, Харківської та Полтавської областей, а також два літаки з Краматорська, але вони не могли гасити вогонь, оскільки НВФ не гарантували безпеку неба.

Пізніше глава держави "дав добро" на використання авіації, а прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд надасть допомогу постраждалим громадянам.

Також у середу, 8 липня, на засіданні Тристоронньої контактної групи українська сторона отримала гарантії режиму безпеки при ліквідації пожеж у Луганській області.

Згодом стало відомо, що правоохоронці розглядають три версії виникнення пожеж в Луганській області, одна з яких - підпал. Потім в Нацполиции заявили про розгляд ще однієї версії - попадання снарядів з непідконтрольною українському уряду території.

9 липня рятувальникам вдалося локалізувати пожежу, проте залишалися ще три вогнища тління.

 Loading...