live

Брата Віктора Ющенка позбавили ступеня доктора наук за плагіат у дисертації

Депутат Верховної Ради трьох скликань Петро Ющенко Фото з відкритих джерел

У його роботі немає авторських наукових положень і присутні некоректні посилання

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки позбавила ступеня доктора та кандидата наук брата третього президента України Віктора Ющенка, депутата Верховної Ради трьох скликань Петра Ющенка через виявлення плагіату у його дисертації.

Про це повідомили у МОН.

Як зазначається, темою наукової роботи Петро Ющенко обрав "Києворуську спадщину в історичній пам'яті українського суспільства (XII – початок XXI ст.)".

Новини за темою: ​Київський апеляційний суд відмовився арештовувати майно Ющенка

У заяві атестаційної колегії йдеться про те, що дисертація не містить авторських наукових положень та науково обґрунтованих результатів у галузі історичної науки, що розв’язують важливу наукову або науково-прикладну проблему.

Також у ній присутні некоректні посилання та текстові запозичення.

У МОН зауважили, що важливо, коли професійна спільнота не мовчить і називає порушення порушеннями, а плагіат – плагіатом.

"Лише тоді, коли самі науковці стоять на стороні високих наукових стандартів, ми маємо можливість прийняти остаточне рішення. Тому ми дуже вдячні усім, хто не мовчить та не мириться з імітацією у своїй науковій дисципліні", – сказав заступник Міністра освіти і науки Єгор Стадний.

Новини за темою: Скандал з плагіатом: Міністерці у справах сім’ї ФРН залишили ступінь доктора наук

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що радника Зеленського з освіти викрили у плагіаті.

Loading...