Богдана після інтерв'ю Гордону викликали на допит в ДБР

Екскерівник Офісу президента Андрій Богдан

Фото - president.gov.ua

Ексглаву Офісу президента хочуть допитати як свідка

У четвер, 10 вересня, Державне бюро розслідувань викликало на допит колишнього голову Офісу президента України Андрія Богдана у якості свідка після його інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону. Про це повідомляє пресслужба ДБР. 

Так, 9 вересня Андрій Богдан дав інтерв'ю, в якому розповів інформацію про нібито наявність певних домовленостей між Україною та Росією щодо статусу Криму, авіасполучення між країнами, обміну утримуваними тощо.

У ДБР наголосили, що домовленності, про які розповів Богдан, не передбачені українськими законами, нормативно-правовими актами чи іншими директивами Верховного головнокомандувача Збройних сил України. 

Новини за темою: Богдан заявив, що Україна "жорстко кинула" Путіна

"З огляду на суспільну значущість порушених питань, слідчі Державного бюро розслідувань запрошують Андрія Богдана для проведення слідчих дій та перевірки озвучених ним фактів у якості свідка", - йдеться у повідомленні. 

За даними ДБР, повістку про виклик на допит було направлено на адресу реєстрації Андрія Богдана. 

До слова, після оприлюднення інтерв'ю Богдан на сторінці у Facebook написав, що змушений перейти українсько-румунський кордон у зв’язку з фізичною загрозою. Однак, низка користувачів мережі сприйняли таку заяву експосадовця як жарт. 

У зв’язку з фізичною загрозою після першого інтерв’ю Гордону змушений перейти Україно-румунський кордон, а за всіма моїми пригодами тепер слідкуйте тут

Опубліковано Андреєм Богданом Середа, 9 вересня 2020 р.

Нагадаємо, напередодні колишній глава ОП в інтерв'ю Гордону розповів, що деякі високопосадовці Офісу президента мають непублічні контакти з п'ятим президентом Петром Порошенком. 

Крім цього, Богдан зізнався, хто з політиків наразі має найбільший вплив на чинного главу держави Володимира Зеленського. 

Loading...