live
Новини » Події Читать эту новость на русском

Більшість затриманих у Нових Санжарах виявились немісцевими, - поліція

МВС України

Раніше повідомлялося протилежне

Більшість із затриманих внаслідок сутичок у Нових Санжарах через приїзд евакуйованих з Китаю виявились не місцевими жителями. Про це повідомив речник ГУ Нацполіції у Полтавській області Юрій Сулаєв, передає "Коло".

Як зауважується, правоохоронець не назвав точну кількість затриманих немісцевих протестувальників, але запевняє, що їх було більше, аніж місцевих.

"Так, були люди на машинах із номерами із інших областей. Якщо говорити про те, що 16 із 24 були немісцевими, сказати точну кількість не можу, але приблизно таке співвідношення", – зазначив він.

Раніше начальник обласної поліції Іван Виговський на позачерговому засіданні Полтавської облради повідомив, що всі затримані 24 особи є місцевими.

"Але, сьогодні аналізуючи ту ситуацію, що склалася, ми бачимо там і сторонніх осіб, вони будуть також ідентифіковані, встановлені", - додав він.

Як повідомлялося, що поліція Полтавської області відкрила п'ять кримінальних проваджень за підсумками сутичок у Нових Санжарах.

Також повідомлялося, що поліцейські Полтавської області відпустили 23 з 24 затриманих під час сутичок у Нових Санжарах, пов'язаних з прибуттям українців, евакуйованих з Китаю, до медичного центру.

Loading...