live

Автобуси із евакуйованими з Уханя особами прибули у Нові Санжари

Правоохоронцям довелося стримувати місцевих мешканців

Протестувальники кидали в автобуси каміння ZIK

Колона із каретами швидкої допомоги та автомобілями поліцейських та автобусами ДСНС, що перевозять евакуйованих із Китаю громадян України та іноземців, приїхала у Нові Санжари. Трансляцію веде телеканал ZIK.

Згідно з повідомленням, автобуси із евакуйованими із Китаю приїхали у Нові Санжари, де розташований медичний центр, що стане місцем 14-денного карантину. 

Учасники акції протесту у Нових Санжарах вкрай негативно зустріли евакуйованих із Китаю людей. Окрім того, що мітингувальники постійно вигукували "Ганьба!" та кидали каміння, на дорогах запалили шини. 

Слід зауважити, що в деяких автобусах були побите скло у вікнах та дверях, а евакуйовані з Уханя ховалися під сидіннями.

Нагадаємо, 20 лютого зранку у Борисполі помітили людей у захисних костюмах. Згодом стало відомо, що о 9:40 літак з евакуйованими українцями з Уханя прибув до "Борисполя".

Літак з евакуйованими українцями приземлився на дозаправку у Борисполі, далі він полетів у Харків.

Під Полтавою протестувальники заблокували в'їзд до села та запалили шини через повернення українців з Китаю. У МВС закликали жителів Полтавщини не порушувати закон під час акцій, пов'язаних з прибуттям українців з Уханя.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що усі на борту літака, який прибув з Уханя, здорові, лише трохи втомилися. Міністр МВС звернувся до громадян з проханням не впадати у паніку через евакуацію українців з Уханя.

Також у медцентрі "Нові Санжари" запевнили про готовність забезпечити карантинні заходи для громадян, евакуйованих з Китаю.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук негайно вилетів до Полтавської області, а в Нових Санжарах буде працюватиме оперативний штаб уряду.

 

Loading...