Авіакатастрофа Ан-26: Роботи біля Чугуєва триватимуть щонайменше два дні, за чорні скриньки візьмуться після ідентифікації тіл

Катастрофа військового літака АН-26 біля Чугуєва ДСНС

Доступ до самописців поки обмежений, оскільки тривають роботи з тілами

Заступник керівника Офісу президента України Олег Татаров заявив, що спеціалісти працюватимуть на місці авіакатастрофи літака АН-26 біля Чугуєва ще мінімум два дні. Про це повідомляє УНН

"Огляд місця події буде здійснюватися ще мінімум два дні, тому що уламки можуть перебувати на відстані від 3 до 5 кілометрів від епіцентру події. Обов'язково (потрібно - ред.) їх зібрати для того, щоб встановити реальну картину", - зазначив він.

Новини за темою: Родини загиблих в авіакатастрофі АН-26 отримають по 1,5 млн гривень компенсації, - Міноборони

Як зазначив віцепрем'єр-міністр України Олег Уруський під час засідання уряду, співробітники ДСНС почнуть працювати із бортовими самописцями після того, як закінчать роботу із тілами загиблих. 

"Чорні скриньки знайдені… до них поки що доступу немає, поки не закінчена робота із тілами загиблих. Як тільки буде закінчена робота із тілами загиблих, представники ДСНС зможуть дістатися до бортових самописців", - пояснив Уруський.

Новини за темою: Курсант, який вижив в катастрофі АН-26, вийшов із шокового стану і може давати показання

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26.

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака АН-26 у Харківській області.

Згодом рятувальники, які працюють на місті авіакатастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві, знайшли тіла 25 загиблих осіб.

Голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи, віцепрем'єр-міністр Олег Уруський заявив, що для ідентифікації тіл загиблих у катастрофі військового літака АН-26 в Харківській області проведуть ДНК-експертизу, а процедура може тривати до трьох тижнів.

Loading...