Авіакатастрофа АН-26: Для ідентифікації тіл візьмуть ДНК-зразки, сама процедура триватиме до трьох тижнів

Місце аварії військового літака АН-26, який розбився при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва 26.09.2020

ДСНС

Тіла загиблих дуже понівечені

Голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи, віцепрем'єр-міністр Олег Уруський заявив, що для ідентифікації тіл загиблих у катастрофі військового літака АН-26 в Харківській області проведуть ДНК-експертизу, а процедура може тривати до трьох тижнів. Про це повідомляє РБК-Україна.

"Тіла знаходяться у вкрай понівеченому стані. Фактично усі вони обгорілі. І на сьогоднішній момент ідентифікацію жодного тіла здійснити не вдалося", - сказав Уруський.

Новини за темою: В Україні оголосили 26 вересня днем жалоби за загиблими в авіакатастрофі на Харківщині

Він також зауважив, що проведення експертизи ДНК може зайняти від двох до трьох тижнів: "Потрібно буде здійснювати експертизу ДНК, що потребуватиме додаткового часу. За словами експертів, це займе від двох до трьох тижнів. Тільки після цього можна буде говорити про здійснення процедур з поховання наших бійців".

Окрім цього, раніше заступник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко розповів, що для впізнання загиблих проведуть експертизу ДНК, а забір зразків будуть робити сьогодні.

Новини за темою: Авіакатастрофа біля Чугуєва: Кабмін проведе позачергове засідання

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 вересня, близько 20:45 поблизу міста Чугуїв у Харківській області трапилася авіакатастрофа – впав військовий літак АН-26.

Вранці у суботу в лікарні помер курсант, який потрапив у дуже важкому стані до медзакладу після падіння військового літака АН-26 у Харківській області.

Згодом рятувальники, які працюють на місті авіакатастрофи військового літака АН-26 у Чугуєві, знайшли тіла 25 загиблих осіб.

Курсант-третьокурсник, який вижив у катастрофі військового літака АН-26 у Харківській області, уже вийшов із шокового стану, незабаром його можуть виписати із госпіталю.

Loading...