Новини » Події Читать эту новость на русском

Атака клонів: Чорнороб хотів стати Філатовим, але не вийшло

Лже-Филатов Руслан Ержекевич Скріншоти з відео

Чорнороб з П'ятихаток Руслан Єржекевич намагався змінити ім'я та прізвище на "Борис Філатов". На це його вмовив якийсь Андрій Потапов, якому нещодавно будував гараж в Дніпропетровській області. За послугу з "перейменування" Потапов запропонував 15 тисяч гривень і виплатив аванс - 7 тисяч, передає Gorsovet.

Псевдо-Філатов був виявлений в Кропивницькому, куди він приїхав оформляти документи по зміні імені та прізвища. Він розповів, що Андрій Потапов - людина з кримінальним минулим, пропонував перейменуватися у Бориса Філатова не тільки йому, а й іншому чорноробу на ім'я Микола Лелека.

За його словами, курирує діяльність Андрія Потапова - Євген Текутьєв з Дніпра. Саме Текутьєв поставив Потапову завдання знаходити людей, які будуть готові за гроші змінити ім'я та прізвище на "Борис Філатов".

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що Євген і Олена Текутьєви - це відомі Дніпровські фальсифікатори, що спеціалізуються якраз на подачі двійників на виборах.

Зараз Текутьєви є членами Дніпропетровської міської виборчої комісії від партії "Голос". Сімейство вже багато років працює на скандально відомого Дніпропетровського "авторитета" Петровського. Раніше вони вже були помічені у фальсифікаціях проти Загіда Краснова і Бориса Філатова.

На Текутьєвих постійно скаржаться спостерігачі та активісти, вони багаторазово звинувачувалися у фальсифікаціях, зриві засідань комісії, подачі двійників та інших маніпуляціях. Цікаво, що по подачі двійників Текутьеви не перший рік працюють з Олексієм Корніловим, який славиться цією технологією. Зараз Корнілов - головна відповідальна особа по комісіях і фальсифікаціях в штабі у Наріка.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що нинішній голова міського партійного осередку "Голосу" в Дніпрі - Володимир Юрченко. Ця людина не перший рік займається юридичними питаннями Петровського.

Юрченко лобіював інтереси скандальної фірми Святослава Олійника і Наріка "УПС", оформляв незаконні споруди та займався узаконенням кіосків і парковок. Він же під час президентських виборів подав до територіальної комісії сімейство Текутьєвих, в той час - від партії Порошенка.

Вкрай цікава позиція голови партії "Голос" Кіри Рудик. До неї неодноразово зверталися з інформацією про те, що Дніпровський "Голос" продав свої квоти місцевому криміналітету.

Про це Кірі Рудик говорили громадські діячі, активісти та експерти. Однак, глава партії продовжує підігравати новим "босам" Дніпровського "Голосу".

Loading...