Новини » Події Читать эту новость на русском

Антикорупційний суд відправив у в'язницю депутата Полтавської облради за хабар поліцейському

Фото з відкритих джерел

Депутата та його спільника позбавили волі строком на 4,5 роки

Вищий антикорупційний суд відправив у в'язницю депутата Полтавської облради та заступника начальника одного з відділів КП "Полтавафарм" за хабар співробітнику поліції. Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Фейсбук.

Зазначається, що депутата та посадовця підприємства було викрито на наданні 35 тис. гривень неправомірної вигоди представнику правоохоронних органів у травні 2017 року. За ці гроші вони намагалися пришвидшити проведення обстежень та надання спеціальних дозволів на використання об'єктів комунального підприємства для робіт, пов’язаних із обігом наркотиків, психотропів і прекурсорів.

Відповідно до рішення суду, депутат і посадовець визнанні винними у вчиненні злочину за статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі. Вироком суду їх позбавлено волі строком на 4 роки і 6 місяців, а також конфісковано в дохід держави 35 тис. гривень неправомірної вигоди.

Вирок набере законної сили через тридцять днів з дня проголошення, якщо не буде подано апеляції.

Як повідомляє Telegram-канал "Центр протидії корупції", у справі йдеться про Валерія Прядка, який займав посаду депутата Полтавської облради з 2015 року, а раніше був в.о. директора "Полтавафарм". Спільник депутата – посадовець КП "Полтавафарм" Руслан Гнєздов.

Новини за темою: На Рівненщині поліцейський хотів отримати 100 тисяч доларів хабаря за підвищення іншого

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці затримали голову Чернігвської райдержадміністрації та за сумісництвом депутата ОДА через отримання 10 тис. доларів хабаря від місцевого жителя. Чиновник вимагав гроші за видачу розпорядження.

Loading...