Новини » Події Читать эту новость на русском

17 млн збитків для бюджету: На Львівській митниці викрили схему імпорту вантажівок

Вилучені кошти від схеми на Львівській митниці Офіс генерального прокурора

Під час обшуків було вилучено документи, флешносії, чорнові записи та грошові кошти

Прокуратура викрила на Львівській митниці нелегальну схему імпорту вантажівок, внаслідок чого держбюджет недоотримав 17 млн гривень. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

За даними слідства, схему організували службові особи митниці спільно із підприємцями й митними брокерами. Так, фігуранти імпортували в Україну 37 вантажних автомобілів на суму близько 40 млн грн.

"Окремо ввозилися різні частини транспортних засобів: через одні митні пости заїжджали кузови, через інші під виглядом легкових авто – вантажівки. При цьому до внутрішніх баз даних Державної фіскальної служби України вносилися недостовірні відомості щодо їхніх реєстраційних номерів та VIN-кодів", - йдеться в повідомленні. 

Вищезазначені маніпуляції дозволили зловмисникам ввезти автомобілі на митну територію України й надалі у понад 10 разів зменшити сплату обов’язкових митних платежів. Орієнтовно, таким чином бюджет недоотримав 17 млн грн податків та митних платежів.

Під час обшуків було вилучено документи, флешносії, чорнові записи та грошові кошти в сумі понад 1 млн грн. Наразі на 37 вантажних автомобілів судом накладено арешт.

Новини за темою: В Україні вилучили контрабанду на 204 млн гривень: Розпочато 47 розслідувань щодо корупції на митниці

Нагадаємо, раніше у Луганській області Служба безпеки України викрила вертикально побудовану корупційну схему на понад п'ять мільйонів гривень, яку організували керівники Східної митниці Державної Фіскальної служби.

Згідно з повідомленням, було отримано докази систематичного вимагання митниками грошей від комерсантів за проведення митного оформлення товарних партій в режимі імпорт.

Loading...