Влада "червоних" Чернівців вирішила не закривати дитячі садки

Фото з відкритих джерел

Сьогодні дитсадки зачинені, проте вже завтра їх можуть відкрити

На засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради ухвалили рішення відновити роботу дитячих садочків, які закрилися сьогодні, 19 жовтня, через потрапляння міста до червоної зони карантину. Про це повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні в нас не відкрилися дитячі садочки. Позиція управління освіти — є вимога Державної комісії з ТЕБ та НС, проте немає іншого рішення з боку органу місцевого самоврядування. Відповідно, пропоную, врахувати пропозицію голови профільного комітету Верховної Ради Сергія Бабака. За його словами, навіть за найгіршого сценарію, закривати дитячі садочки та молодші класи школи не варто", - заявив секретар в.о. мера Чернівців Василь Продан.

Відтак, члени виконкому проголосували за те, аби дозволити роботу дитячих садочків за умов заповненості дошкільних закладів дітьми не більше ніж на 60%.

Дитячі садочки у Чернівцях можуть відкритися вже у вівторок 20 жовтня.

Новини за темою: В Україні послабили обмеження для регіонів червоної зони: Повний перелік

Нагадаємо, відсьогодні, 19 жовтня, за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, набрало чинності нове карантинне зонування. Зокрема, у  червоній зоні опинилися Чернігів, Ніжин, Чернівці, Канів, Хмельницький, Тернопіль, Суми, Полтава, Івано-Франківськ та ін.Loading...