У Чернівцях відкрили дві кримінальні справи через порушення під час другого туру виборів

Фото з відкритих джерел

Загалом було зафіксовано 11 повідомлень про порушення

У Чернівцях правоохоронці відкрили два кримінальні провадження за фактами порушень під час проведення другого туру місцевих виборів. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Чернівецької області.

Зазначається, що загалом було зафіксовано 11 повідомлень, пов’язаних з порушеннями виборчого процесу. Більшість звернень, які надійшли в період голосування, стосувалися здійснення виборцями фото- й відеофіксації у кабінах для голосування. Крім того, правоохоронці отримували повідомлення про незаконні дії з виборчими бюлетенями та порушення термінів передвиборчої агітації.

Що стосується відкритих кримінальних справ, то одна з них стосувалася підписання членами комісії на одній із дільниць протоколу про підрахунок голосів задовго до встановлення результатів виборів. У зв’язку з цим було відкрите провадження за статтею про фальсифікацію виборчої документації.

Крім того, правоохоронці зафіксували факт видачі членом комісії двох бюлетенів одній особі. Таким чином жінка-виборець здійснила волевиявлення за себе та свого сина. Через це було відкрито провадження про незаконне використання виборчого бюлетеня.

Новини за темою: Вибори міського голови Чернівців опинилися під загрозою, - ЦВК

Нагадаємо, в неділю, 29 листопада, у Чернівцях проходив другий тур виборів міського голови. Вже вранці представники громадянської мережі "ОПОРА" зафіксували перші порушення, які стосувалися недостатньої кількості скриньок і кабінок для голосування, а також інших проблем.

Loading...