У Чернівцях школи продовжать навчання до кінця тижня

Фото з відкритих джерел

За словами секретаря, наразі ситуація із коронавірусом у школах контрольована

Міська влада Чернівців вирішила не відправляти школярів на дострокові канікули, принаймні до кінця тижня вони продовжать навчання. Про це заявив секретар міськради Чернівців Василь Продан, передає АСС.

За словами секретаря, наразі ситуація із коронавірусом у школах контрольована, у місті не спостерігається зростання хворих.

"Сьогодні МОН надало рекомендацію органам місцевого самоврядування, у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на COVID-19, зробити канікули з 15 по 30 жовтня. Але враховуючи, що у Чернівцях такого зростання захворюваності не відбулося, я порадився з керівниками управління освіти Чернівецької міської ради, з директорами найбільших шкіл і ми прийняли рішення, що і після 15 жовтня працюватимемо у звичному режимі, як працюємо сьогодні. А вже з наступного тижня будемо приймати рішення, чи йдемо трішки раніше на канікули, чи не йдемо", - сказав Продан.

Він додав, що на цю мить COVID-19 хворіють 27 вчителів та 19 учнів.

Новини за темою: Харків поки не відправлятиме школярів на дострокові канікули

Нагадаємо, в умовах погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID-19 Міністерство освіти та науки надіслало лист керівникам закладів загальної середньої освіти, в якому рекомендує провести осінні канікули для школярів з 15 по 30 жовтня 2020 року.

Loading...