У Чернівцях попри "червону" зону відкриють школи й дитсадки

Дітям можуть організувати онлайн-навчання за заявою батьків

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Депутати Чернівецької міської ради проголосували за дозвіл роботи шкіл та дитсадків із 1 вересня. Відповідний документ опубліковано на сайті міськради.

Зазначається, що  місцеві освітяни розробили моделі та форми організації навчально-виховного процесу. Деякі школи міста обрали очну форму навчання, а інші – змішану, з використанням комп’ютерних технологій. Як заявила в.о. керівника управління освіти міськради Ніна Вітковська, батьки, які не захочуть вести дітей до школи, мають звернутися із відповідною заявою до адміністрації школи і їм дозволять організувати дистанційне навчання.

Крім того, рішенням дозволяється робота громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень, ринків, торгових комплексів, кінотеатрів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів тощо.

Водночас депутати заборонили роботу розважальних закладів, зон в межах торгових центрів та проведення масових заходів у закритому приміщенні за участі більше ніж 20 людей.

Новини за темою: У Чернівцях вийшли на мітинг проти "червоних зон"

Нагадаємо, сьогодні, 27 серпня, в Чернівцях повністю зупинили курсування тролейбусів. Відповідне рішення було прийнято після того, як співробітники патрульної поліції намагалися притягнути до відповідальності водія одного з тролейбусів, який перевозив пасажирів.Loading...