У Чернівцях навчання в школах розпочнеться 1 вересня, однак дистанційно, - міськрада

Фото з відкритих джерел

Дошкільні навчальні заклади не будуть працювати до 14 вересня

У Чернівцях новий навчальний рік у всіх школах міста розпочнеться 1 вересня, однак у дистанційній формі. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради

"Всі школи та садочки, враховуючи ситуацію в місті та рекомендації МОЗу, прийняли рішення про дистанційне навчання починаючи з 1 вересня", - розповів секретар міськради Василь Продан. Також відомо, що в умовах "червоної" зони навчальні заклади працюватимуть до 14 вересня.

Новини за темою: У Чернівцях відкрили кримінальне провадження через послаблення карантину міськрадою

Що стосується закладів дошкільної освіти, то до 14 вересня вони будуть зачинені. "Сподіваємося, як тільки завершиться період "червоної" зони садочки зможуть відновити свою роботу. Розуміємо незручність для батьків та необхідність працювати, проте заради здоров'я дітей, ми пішли на такі міри. З 14 вересня сподіваюсь, що ми будемо в іншій кольоровій зоні та садочки зможуть відновити свою роботу", - розповіла в.о. начальника управління освіти Ніна Вітковська.

Новини за темою: У Чернівцях повністю зупинили курсування тролейбусів

Нагадаємо, минулого тижня депутати Чернівецької міської ради проголосували за дозвіл роботи шкіл та дитсадків із 1 вересня, попри те, що місто потрапило до "червоної" зони. 

Loading...