live

У Чернівецькій області 51 хворий на коронавірус перебуває у важкому стані

Вісім пацієнтів підключені до апаратів штучної вентиляції легень

EPA-EFE

У медичних закладах Чернівецької області у важкому стані перебуває 51 пацієнт з підтвердженим діагнозом чи підозрою на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє у Facebook пресслужба Чернівецької обласної адміністрації. 

Згідно з повідомленням, станом на 28 квітня загалом у лікарнях області  перебуває 501 людина. Окрім цього, 51 пацієнт перебуває у важкому стані, з них у реанімаціях – 42, на апаратах штучної вентиляції легень – 8.

Як зазначається, у реанімації обласної клінічної лікарні є 15 пацієнтів. Троє недужих підключені до апаратів штучної вентиляції легень, у них важкі форми пневмонії. Це пацієнти із нирковою недостатністю, вони тривалий час лікуються методом гемодіалізу. Двом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації обласної дитячої лікарні.

Також 10 хворих є у реанімації Чернівецької міської лікарні №1, троє з них із підтвердженою коронавірусною інфекцією – на апаратах штучної вентиляції легень.

П'ятьох пацієнтів із підозрою на коронавірус лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ. Вони на кисневій підтримці.

У реанімації Глибоцької ЦРЛ перебувають четверо пацієнтів на неінвазивній вентиляції легень, двоє з них – у критичному стані.

У Хотинській центральній районній лікарні двоє пацієнтів із підозрою на COVID-19 у важкому стані на кисневій підтримці.

У Сторожинецькій ЦРЛ є 13 пацієнтів у важкому стані. У реанімації лікують шістьох, один із них із підозрою на COVID-19 – на апараті ШВЛ.

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 28 квітня, в Україні зафіксовано 9410 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...