ЦВК змінила склад Чернівецької ТВК через відсутність результатів виборів

Фото з відкритих джерел

Тепер Чернівецька комісія працюватиме цілодобово

Центральна виборча комісія внесла зміни до складу Чернівецької міської територіальної виборчої комісії, де досі не встановлені результати місцевих виборів. Про це повідомила пресслужба Центрвиборчкому.

Зазначається, що тепер комісія продовжуватиме працювати в практично цілодобовому режимі. "Комісія внесла зміни до складу Чернівецької міської територіальної виборчої комісії Чернівецького району Чернівецької області, що здійснює підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно Центральна виборча комісія зобов'язала Чернівецьку міську територіальну виборчу комісію встановити результати місцевих виборів до опівночі 11 листопада. Тоді ЦВК отримала скаргу про бездіяльність Чернівецької міської ТВК від однієї з політичних партій.

Новини за темою: Місцеві вибори в Україні досі не закінчилися: Чому виборчі комісії затягують з остаточними результатами

Раніше повідомлялося, що ЦВК заявила про відсутність остаточних результатів місцевих виборів через оскарження їх у судах та повторний підрахунок голосів на деяких виборчих дільницях. Станом на вчора, 11 листопада, було встановлено результати майже 99,24 % виборів депутатів місцевих рад.

Loading...