Смерть від коронавірусу у Чернівцях: Правоохоронці розпочали розслідування щодо халатності лікарів

Інформацію про халатність медпрацівників виявили в мережі інтернет

Фото з відкритих джерел

Співробітники Чернівецького відділу поліції розпочали досудове розслідування, аби перевірити інформацію про те, що через неналежне виконання службових обов'язків медичними працівниками померла 33-річна жінка, яка хворіла на коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції. 

Як зазначається, у дописі в одній із соціальних мереж було вказано, що батьки померлої буковинки звинувачують лікарів у ненаданні належної медичної допомоги їхній доньці. Жінка перебувала в лікарні з підозрою на інфікування коронавірусом, однак позитивні результати тестів надійшли вже після її смерті.

За вказаним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 140 (Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України, що передбачає обмеження волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, раніше голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук заявив, що смерть жінки на Буковині була пов'язана з її супутніми діагнозами і хворобами, а не з коронавірусом COVID-19.

Loading...