Пряме залізничне сполучення з Києвом та модернізований аеропорт: Що просив голова Чернівецької ОДА під час візиту Зеленського

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Президент заявив, що не знав про відсутність прямого сполучення зі столицею

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук звернувся до президента з проханням запустити пряме залізничне сполучення з Києвом і модернізувати аеропорт. Про це він заявив під час зустрічі президента з представниками бізнесу регіону, повідомляє "Інтерфакс-Україна".  

"Ми маємо працювати над тим, щоб побудувати додаткову залізничну гілку, яка б безпосередньо з'єднала нашу Буковину зі столицею України, а не через об'їзд через Республіку Молдова. Також модернізований аеропорт або новий аеродром у Чернівцях мають стати повітряними воротами для туристичної та бізнес-привабливості регіону", - сказав Осачук.

На це Володимир Зеленський зауважив, що не знав про відсутність прямого сполучення Київ-Чернівці, і назвав таку ситуацію "реальною інфраструктурної проблемою" регіону.

Новини за темою: Зеленський заговорив про можливість експорту медичних масок

"Нам цікаво, як державі підтримати такий проєкт. Це проєкт складний, а завжди хочеться вирішувати складні проблеми... і якщо цього справді немає - це пріоритет", - заявив президент.

Як зазначається, нардеп фракції "Слуга народу" Георгій Мазурашу під час спілкування з президентом повідомив, що вже є приватний інвестор, зацікавлений у проєкті залізничного сполучення довжиною 34 км у комплексі з портом "Вадул-Сірет".

Натомість Зеленський запропонував провести предметну дискусію з цього питання разом із міністром інфраструктури та керівником "Укрзалізниці".

Новини за темою: Угорщина поскаржилась Зеленському на закарпатське сміття, яке до них зносить Тисою

Нагадаємо, під час зустрічі зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області президент заявив, що наступного року другою частиною програми "Великого будівництва" стане відновлення 100 культурних об'єктів. 

Loading...