На Буковині заявили про початок другої хвилі епідемії COVID-19

Фото з відкритих джерел

Ріст захворюваності фіксують у всіх районах області

Чернівецьку область накриває друга хвиля епідемії коронавірусної хвороби COVID-19 - у всіх районах регіону спостерігається підвищення рівня захворюваності. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Як зазначається, під час онлайн-наради із головними лікарями закладів, що надають первинну медичну допомогу, та керівниками госпітальних баз заступниця голови ОДА Наталія Гусак заявила, що наразі головною метою є зробити так, аби рівень захворюваності не зростав, а стабілізувався. 

Новини за темою: Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис. випадків COVID-19, то смертність зросте в рази, - ОП

Окрім цього, найперше завдання, яке стоїть перед госпітальними базами – сформувати необхідні запаси ліків та засобів захисту. Наразі на рахунках лікарень є близько 50 мільйонів невикористаних коштів.

"Є низка лікарень, які за три місяці не витратили жодної гривні на закупівлю медикаментів. Між тим, пацієнти часто скаржаться, що доводиться купувати препарати за свої гроші. Цю ситуацію слід виправити", – закликала головних лікарів госпітальних баз заступниця голови ОДА.  

Новини за темою: Три великі весілля відправили цілий район на Буковині у "червону" зону

Нагадаємо, станом на ранок понеділка, 10 серпня, в Україні зафіксовано 81 957 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

 

Loading...