На Буковині провели дезінфекцію всіх автостанцій та автовокзалів

Проведення дезінфекції у Чернівецькій області ДСНС

До проведення були залучені співробітники ДСНС та Держпродспоживслужби

Проведення дезінфекції у Чернівецькій області ДСНС

У п'ятницю, 7 березня, у приміщеннях автовокзалів та автостанцій Чернівецької області було проведено дезінфекційні заходи з метою протидії розповсюдженню коронавірусу COOVID-19. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Відповідно до протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, 7 березня рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області спільно з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби області, провели дезінфекційні заходи щодо обробки дезінфікуючим засобом "Санітаб" автовокзалів та автостанцій по всій території Чернівецької області", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, до дезінфекції залучили відділення радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення та усі пожежно-рятувальні підрозділи управління.

Нагадаємо, станом на 10 ранку 8 березня у світі одужали 59 965 пацієнтів, які були заражені коронавірусом COVID-19, проте загальна кількість інфікованих зросла до 106 165 осіб. 

Loading...