Голову Чернівецької облради шпиталізували з COVID-19, його стан важкий

Іван Мунтян Чернівецький промінь

Чиновник перебуває на дотації кисню

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян потрапив до лікарні з двобічною пневмонією і підтвердженою коронавірусною хворобою COVID-19. Про це повідомила пресслужба облради.

За словами лікарки-пульманолога Чернівецької обласної клінічної лікарні Тетяни Цинтар, ураження легень чиновника складає 50%, а його стан стабільно важкий.

Зазначається, що очільника облради госпіталізували ще в суботу, 14 листопада, а в понеділок Мунтяна перевели у відділення реанімації та інтенсивної терапії Чернівецької обласної клінічної лікарні. Вже у вівторок його стан погіршився, і зараз він перебуває на дотації кисню.

Раніше повідомлялося, що в Чернівцях близько 300 підприємців Калинівського ринку перекрили дорогу через запровадження "карантину вихідного дня". Тоді протестувальники вимагали дозволити роботу базару під час карантину.

Новини за темою: Можливо, пандемія вже досягла свого піку, - ВООЗ

Нагадаємо, станом на ранок 19 листопада в Україні коронавірус COVID-19 підтвердили у 583 510 осіб. Зокрема, за минулу добу було зареєстровано 13 357 нових випадків хвороби, що стало новим антирекордом.

Loading...