Друга хвиля закриття закладів стане фатальною: На Буковині обурені підприємці вийшли на акцію протесту

Фото з відкритих джерел

Минулого тижня Чернівці та ще два райони області уряд вніс до "червоної" зони

Представники політичної партії "За майбутнє" Буковини разом із підприємцями Чернівецької області вийшли на мирну акцію протесту. Активісти виступають проти рішення уряду віднести регіон до "червоної" зони. Місцеві підприємці кажуть - друга хвиля закриття закладів та підприємств може стати фатальною. Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

"Зібралися підприємці з міста, з області, підприємці різних галузей для того, щоб захистити своє право на підприємницьку діяльність. Ми будемо стояти до останнього для того, щоб вибороти це право. Наші діти повинні піти 1-го вересня у школу", - розповіла керівниця жіночого крила партії "За майбутнє" Ірина Громова. 

Слід зауважити, що місцеві не виступають проти дотримання епідеміологічних заходів, однак зазначають, що все повинно бути в межах здорового глузду. Йдеться про чітке дотримання режимів роботи і відвідування закладів харчування та функціонування освітніх установ, жорсткий санітарний контроль, але з дотриманням конституційних прав буковинців. Перш за все, права на роботу і можливість заробляти собі на життя.

"Нашій владі набагато легше сказати, давайте закриємо ринки, магазини, і при цьому продовжувати брати податки з людей. Але для цього треба працювати, щоб зробити можливість для того, щоб місцяни працювали та жили повноцінним життям", - зауважив підприємець Денис Смірнов. 

З минулого тижня місто Чернівці та ще 2 райони області уряд вніс до "червоної" зони через несприятливу ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби. Такий крок передбачає дію обмежень в роботі громадського транспорту та повне закриття шкіл, дитсадків та ресторанів.

Loading...