Чернівці планують подати до суду на Кабмін через потрапляння в червону зону

Чернівці Фото з відкритих джерел

Заяву місцева влада зробила на мітингу проти посилення карантину

Чернівецька міська рада планує подати до суду на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати встановлення на території міста червоної карантинної зони. Про це йдеться на сайті Чернівецької міської ради.

Зазначається, що 9 вересня чернівчани зібралися на мітинг "Ні дистанційному навчанню!", на якому просили владу дозволити відкрити школи та садочки.

"Для нас важливо захистити наших директорів і вчителів від тиску центральної влади та поліції. Вони дійсно бояться накладення штрафів – 17 тисяч чи 34 тисячі. Тому я думаю, що нам усім обов’язково їх треба підтримати", – сказав секретар міської ради Василь Сафронович.

Також посадовець додав, що Чернівецька міська рада планує подати до суду на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати встановлення на території міста червоної карантинної зони.

Новини за темою: У Чернівцях розпочався протест проти дистанційного навчання

Раніше повідомлялося, що в Україні протягом минулої доби, 8 вересня, виявили 2551 новий випадок коронавірусу COVID-19, ще 45 осіб померли у результаті ускладнень, однак 1157 - подолали хворобу. У Чернівецькій області зафіксовано 150 нових випадків.

Loading...