Новини » Київ Читать эту новость на русском

Зниження витрат киян, перегляд тарифів, підвищення зарплат: Попов розповів про перші свої кроки на посаді мера столиці

Олександр Попов

Одними з перших кроків нової влади в столиці повинні стати перегляд тарифів, зниження витрат громадян і підвищення заробітних плат. Про це в ході партійної конференції "Опозиційної платформи - За життя" заявив кандидат в мери столиці Олександр Попов. 

"Якщо мова йде про столицю України, місто-герой Київ, я думаю, що у нас є реальні шанси пройти цей шлях успішно і перемогти. Мене часто журналісти запитують: "А які перші кроки ви будете робити на посаді міського голови?". Я вам сьогодні теж хочу на це питання відповісти. Перше: ми будемо знижувати постійні витрати киян. Йдеться, насамперед, про перегляд тарифів, які сьогодні для киян є грабіжницькими. І друге - ми будемо підвищувати доходи киян, насамперед за рахунок підвищення заробітних плат, стимулювання економіки, розвитку малого та середнього бізнесу, який згодом платитиме податки в більшому обсязі. Я вважаю, що ці речі абсолютно зрозумілі повинні бути будь-якій владі, і нам, як людям професійно підготовленим, - в першу чергу", - зазначив він.

Попов підкреслив, що разом з командою виправдає надії киян.

"Як це робити - ми вам покажемо з перших днів нашої активної роботи, прийшовши у владу. Тому що ми люди, скажімо так, не ті, яким потрібно чогось вчитися. Ми розуміємо всі проблеми, і з першого дня можемо з головою зануритися в їх вирішення. Ми виправдаємо ті надії, які сьогодні кияни ставлять на нас", - додав він.

Новини за темою: Владу обирають, щоб вона покращувала добробут людей, – Олександр Попов

Як повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вирішила висунути Олександра Попова на посаду мера Києва. Про це заявив народний депутат, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович під час партійної конференції в Києві.