Новини » Київ Читать эту новость на русском

Забудовник демонтує зайві поверхи у скандальній недобудові біля Софії Київської

Демонтаж кількох поверхів Фото з відкритих джерел

Дозвіл на порушення благоустрою вже отримано

У недобудові на вулиці Олеся Гончара, 17-23 розпочнеться масштабний демонтаж останніх поверхів до дозволеної граничної відмітки висотності. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За інформацією The Village Україна, зараз висота будівлі – 39 метрів. Забудовник зобов’язався демонтувати 12 метрів будівлі.

"Дванадцятирічна історія з недобудовою на вулиці Гончара доходить до логічного завершення. Разом з активістами міська влада підписала меморандум з новими власниками будівлі про демонтаж останніх поверхів до дозволеної граничної відмітки висотності", – розповів Мондриївський.

За його словами, дозвіл на порушення благоустрою вже отримано.

"Будь-яке будівництво має відбуватись відповідно до норм і правил. Особливо це стосується центральної історичної зони та буферної зони Національного заповідника "Софії Київської", що знаходиться під постійним наглядом ЮНЕСКО", – наголосив Мондриївський.

Він додав, що такого результату вдалося досягти завдяки злагодженій безупинній роботі активістів Марини Соловйової, Ірини Никифорової, директора Національного заповідника "Софії Київської" Нелі Куковальської.

Новини за темою: НБУ вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк "Аркада"

Раніше повідомлялося, що у центрі Києва інвестори житлових комплексів, які будував банк "Аркада", перекрили рух вулицею Хрещатик.Loading...