Новини » Київ Читать эту новость на русском

З розвитку Києва практично викреслили 7 років, – Олександр Попов

Олександр Попов. Фото: zn.ua

Міський голова Києва має бути і політиком, і господарником

З розвитку і життя Києва було викреслено практично 7 років.  

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов.

Олександр Попов зауважив, що всі проблеми, які на сьогодні є у Києві, можна вирішити. Просто на дещо потрібно місяць-два, а от, наприклад, що стосується розвитку інфраструктури, то це проєкти масштабні, які потребують більше часу.  

До прикладу, продовжив політик, щоб вирішити проблему заторів у Києві, перш за все необхідно вирішити проблеми "підземки".   

"Тобто будівництво метрополітену. Причому швидкими темпами. Тоді багато хто пересяде з автомобілів на підземний транспорт і ми зменшимо кількість автомобілів, які будуть на дорогах. Цей проєкт, як ви розумієте, коштує грошей, і його можна вирішувати тоді, коли є розуміння і можливість співпраці з Кабміном", – сказав Попов.

Окрім цього він наголосив, що політика міського голови Києва повинна полягати, перш за все, у можливості аргументовано довести необхідність співпраці між урядом, президентом і містом у вирішенні серйозних інфраструктурних проєктів. Більше того, коли чимало об’єктів у Києві перебувають в аварійному стані. 

Новини за темою: Олександр Попов: Якщо кияни не отримують якісні послуги ЖКГ, їм повинні відшкодовувати збиток

"Міст Патона – це якраз кричущий момент. Нам говорять, що за місцеві гроші ми будемо його ремонтувати 5 років, але він завтра завалитися може! То як сюди не залучати потенціал уряду і держави? Потрібен діалог, потрібні аргументи. Потрібно стукати. Де потрібно – і кулаком, щоб тебе почули. Але це не відбувається", – зазначив політик й додав, що міський голова Києва однозначно має бути господарником, бо проблеми, які накопичилися, потребують "глибокого розуміння". Також він має бути підготовленим професіоналом, бо вчитися уже немає часу.

"Ми стільки часу втратили! 7 років практично викреслені із життя Києва. З його розвитку", – акцентував Олександр Попов.

Нагадаємо, раніше кандидат у мери Києва від "Опозиційної платформи - За життя" Олександр Попов заявив, що Києву потрібна програма реконструкції старого житла забудови 1950-60-х років, у якому живе понад 400 тисяч жителів міста.