Новини » Київ Читать эту новость на русском

З 17 серпня у Києві буде посилено карантин: Що зміниться

Фото з відкритих джерел

Заповненість залів кінотеатрів та закладів культури може бути не більшою за 50% місць

Державна комісія з надзвичайних ситуацій віднесла Київ до "жовтої" зони епідемічної небезпеки, у зв’язку з чим у столиці з 17 серпня буде посилено карантин. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.

Зокрема, будуть посилені наступні обмеження і заборони:

  • Перебування в громадських спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту - масок;
  • Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • Заборона самовільно залишати місця самоізоляції чи обсервації людям, що перебувають в ізоляції;
  • Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участі більше однієї особи на 5 м² площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі;
  • Організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше, ніж 1,5 м, якщо учасники розміщені стоячи;
  • Заповненість залів кінотеатрів та закладів культури може бути не більшою за 50% місць;
  • Громадський транспорт – трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі – здійснюють перевезення пасажирів виключно в кількості місць для сидіння.

"Так, ситуація - неприємна і непроста. Київ готує медзаклади другої хвилі для прийому та лікування хворих на коронавірус. Я звертаюся до всіх: сьогодні від кожного з нас залежить, наскільки стрімко буде розповсюджуватись вірус. Тому не треба ігнорувати правила! Дотримуватись їх нескладно, але важливо", - зауважив Кличко.

Новини за темою: Україна другий день поспіль встановлює коронавірусний антирекорд: 1732 випадки за добу

Нагадаємо, нещодавно Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поділила територію України на нові зони карантину. До регіонів зі значним поширенням COVID-19 увійшли місто Київ, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Харківська та Чернівецька області.

 

Loading...