Новини » Київ Читать эту новость на русском

Євро-2012, картка киянина, 6 станцій метро - Столар розповів про заслуги Попова на посаді голови КМДА

Народний депутат, голова Київської міської організації політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Столар Фото з відкритих джерел

Успішна підготовка та проведення Євро-2012, картка киянина, нові 6 станцій метро - далеко не повний перелік того, що вдалося зробити Олександру Попову на посаді голови КМДА. Про це в ході партійної конференції "Опозиційної платформи - За життя" в столиці заявив народний депутат України, голова Київської міської організації ОПЗЖ Вадим Столар.

"Я хочу всім нагадати, що Олександр Павлович відкрив шість станцій метро в місті Києві. Я хочу всім нагадати, скільки розв'язок ми отримали в 2010-11-12 році. Це все заслуги Олександра Павловича. Я хочу всім нагадати, що наше місто підготувало до Євро-2012, - і за це окреме спасибі, так скажемо, від чоловіків, за Євро-2012. І тому, Олександре Павловичу, нам є чим пишатися. Я хочу нагадати, що сім років упустили, - я хочу, щоб ми надолужили з вами ці 7 років, я хочу, щоб все, що ви почали, щоб ви змогли зараз на посаді міського голови завершити всі свої починання. Картка киянина - теж заслуга Олександра Павловича, хто не знає. І ще, чим я особисто як молодий хлопець пишався, коли в 2011 році Київ увійшов на 56 місце за Reputation Institute. Сьогодні ми за 150 впали. Тому, Олександре Павловичу, в добру годину. Ми всі вас підтримаємо і зробимо все, що від нас залежить", - зазначив Столар.