live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

Як працюють столичні ринки в умовах пандемії: Інспекція кореспондента ZIKу

ZIK

При вході на ринок відвідувачі можуть скористатися антисептиком та надягнути рукавички

На столичному ринку "Володимирський" усі продавці використовують захисні медичні маски та рукавиці, а продукти харчування огороджені спеціальною клейонкою.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK розповів кореспондент ZIKу Владислав Кондратенко.

За словами журналіста, на Володимирському ринку у Києві продавці дотримуються усіх заходів безпеки, а відвідувачам двічі вимірюють температуру – перед в’їздом на територію ринку та безпосередньо при вході на ринок.

Новини за темою: Влада Львова відкриває продовольчі ринки і просить частково відкрити бари та ресторани

Також при вході на ринок відвідувачі можуть скористатися антисептиком та надягнути рукавички.

"Абсолютно всі прилавки тут огороджені. Усіх заставляють одягати маски та рукавички, без цього нікого всередину не впускають. Продукти огороджені спеціальною клейонкою. Людей на ринку дуже багато. Загалом поки що працює лише продовольчий корпус Володимирського ринку", – додав Владислав Кондратенко.

Новини за темою: У Києві відкрилися три ринки та запрацювали кав'ярні

Окрім цього, повідомив журналіст, усі продавці на ринку дотримуються карантинних обмежень: носять захисні маски і надягають рукавиці.  

"Зараз Володимирський ринок працює у такому режимі, поки що "на мінімалках". Продається тільки їжа. Одяг на ринку поки що купити не можна", – зазначив кореспондент ZIKу Владислав Кондратенко.  

Нагадаємо, мер столиці Віталій Кличко заявив, що у Києві відновили роботу 10 ринків, інші відкриватимуть, як тільки вони будуть готові працювати з дотриманням відповідних норм.

Наразі відкрили такі ринки: "Деміївський", "Маяк", "Печерський", "Володимирський", "Базар на Лісовій", а також "Феофанівський", "Одеський", "Вигурівський", "Ілліс" та "Бессарабський".

Перші три ринки в столиці відновили роботу 5 травня.

 

Loading...