Випускники шкіл у Києві цьогоріч не будуть здавати ДПА

На такий крок пішли заради "збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу"

Фото з відкритих джерел

У 2019/2020 навчальному році випускники 11-х класів у столичних школах не будуть проходити державну підсумкову атестацію для здобуття повної загальної середньої освіти. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Києва

"Звільнити у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації учнів закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти", - йдеться в наказі Департаменту освіти і науки Києва.

На такий крок пішли задля виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Як зазначається, метою цього є "збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу", також це необхідно для запобігання поширенню коронавірусу на території Києва.

Водночас у департаменті нагадали, що для вступу у заклад вищої освіти проходження зовнішнього незалежного оцінювання є обов'язковим. 

Новини за темою: МОН закликало не планувати останні дзвоники та випускні

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 4 червня, в столиці підтвердили 3 210 випадків коронавірусної інфекції COVID-19, серез яких - 77 за останню добу. 

Loading...