Вибух на столичних Позняках: Пошкоджений будинок знесуть за 14,2 млн грн

Підрядник має підготувати майданчик для демонтажу будинку до кінця року

Вибух на Позняках

Фото з відкритих джерел

Демонтаж будинку на київських Позняках, у якому в червні стався вибух, коштуватиме 14,29 млн грн. Про це свідчать дані сайту держзакупівель "Прозорро".

Зазначається, що відповідну угоду уклало КП "Житлоінвестбуд-УКБ" з ТОВ "Будівельна компанія "ЗЗБК №1". Фірма має виконати підготовку будівельного майданчика до кінця 2020 року.

Відомо, що спершу спеціалісти виготовлять каркас і підсилять ним будівлю, а згодом демонтують ліфти, внутрішні сантехнічні мережі, опалення, електроосвітлення, електрообладнання, газопостачання та саму будівлю. Крім того, компанія зобов’язана виконати земляні роботи, вивезти та утилізувати сміття.

Виконання робіт закупили за скороченою процедурою через потребу негайної ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Вибір підрядника замовник обґрунтував наявністю кваліфікованої команди, високоякісних матеріалів, конструкцій тощо.

Нагадаємо, вибух у багатоповерхівці на Позняках, який стався вранці 21 червня, викликав часткове руйнування декількох поверхів. За даними ДСНС, трагедія трапилася через вибух газоповітряної суміші.

Новини за темою: У Києві вибухнула автоцистерна для перевезення газу, є жертви

У серпні президент України Володимир Зеленський заявив, що всі родини, які постраждали внаслідок вибуху, отримали обіцяні квартири. Місцева влада має допомогти постраждалим з ремонтом помешкань.

Loading...