Вибух на Позняках: Зеленський заявив, що всі потерпілі отримали квартири

Вибух у багатоповерховому будинку на Позняках

МВС України

За словами президента, постраждалі сім'ї отримали "нові квартири в нових будинках"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що всі родини, які постраждали внаслідок вибуху в багатоповерховому будинку на столичних Позняках наприкінці червня, отримали обіцяні квартири. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента

"На жаль, ми не можемо повернути рідних сім'ям, які втратили близьких через вибух. Але ми зробили те, що обіцяли", – сказав Зеленський.

Новини за темою: Пошкоджений вибухом будинок на Позняках повністю демонтують, - Кличко

Він також зауважив, що через тривалі бюрократичні процедури та оформлення документів процес забезпечення новим житлом зазвичай затягується в часі, проте на сьогодні всі жителі зруйнованих вибухом квартир отримали нові помешкання.

За словами Зеленського, тепер обов'язок місцевої влади – допомогти постраждалим з ремонтом помешкань, щоб забезпечити людям комфортні умови проживання.

Новини за темою: Київрада виділить 20 млн гривень на ремонт нових квартир постраждалим мешканцям будинку на Позняках, - Кличко

Нагадаємо, вибух у багатоповерхівці на Позняках, який стався вранці 21 червня, викликав часткове руйнування декількох поверхів. За даними ДСНС, трагедію спричинив вибух газоповітряної суміші. Момент вибуху потрапив на відео.

До вечора в ЗМІ з'явилася інформація, що причиною вибуху могла стати недбалість працівника газової компанії при заміні лічильників, яка здійснювалася незадовго до трагедії.

23 червня, рятувальники знайшли тіло п'ятого загиблого. Таким чином, з початку проведення робіт з-під завалів вилучені тіла 5 осіб: двох жінок 1943 р. н. і 1974 р. н., а також трьох чоловіків 1991 р. н., 1967 р. н., 1976 р. н.

Двома днями пізніше президент України Володимир Зеленський вручив ключі від нового житла постраждалим 12 сім'ям, а іншим пообіцяв надати сертифікати протягом місяця. 

Loading...