live

Втрати Києва від коронавірусу вже сягнули мільярда гривень, – Кличко звернувся до уряду

Мер Києва Віталій Кличко пресслужба КМДА

Мер розповів, що уряд планує позбавити громади місцевих акцизів і додаткових субвенцій на суму майже 13 млрд грн

За попередніми розрахунками, втрати для Києва через запровадження карантину у зв’язку з поширенням коронавірусу вже сягають 1 мільярда гривень. Про це під час пресбрифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції, який транслював телеканал ZIK, заявив міський столичний голова Віталій Кличко.

"Сьогодні місто витрачає багато грошей на заходи з упередження пандемії. За попередніми розрахунками, втрати для столиці вже сягають 1 мільярда гривень, і ця цифра може в рази зрости у разі загострення ситуації. 

У цій ситуації я як голова Асоціації міст звернувся до уряду – не забирати кошти у місцевих громад. Вони і так ледве витримують ситуацію у нинішніх умовах, коли мають фінансові заходи у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу. А уряд планує позбавити громади місцевих акцизів і додаткових субвенцій на суму майже 13 млрд грн. Це колосальна сума. У таку кризу уряд має підтримувати місцеве самоврядування, а не пускати його з торбинкою по світу", - розповів Кличко.

Новини за темою: Кличко пояснив, для кого готуються VIP-палати у лікарнях

Нагадаємо, раніше Кличко підтвердив у Києві 6 нових випадків захворювання на коронавірус.

Loading...