Новини » Київ Читать эту новость на русском

Впровадження е-квитка коштувало столиці близько 504 млн гривень, - КМДА

Повністю перейти на е-квиток у Києві повинні із 1 квітня

Е-квиток для сплати проїзду. Фото з відкритих джерел

На впровадження системи електронного квитка для оплати проїзду у всіх видах громадського транспорту у Києві витратили близько 504 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Згідно з повідомленням, проїзний квиток у Києві буває кількох видів, адже враховує потреби будь-якого пасажира: транспортна картка Kyiv Smart Card, одноразовий QR-квиток, картка киянина, а також учнівський і студентський е-квитки.

Як зазначається, електронний квиток у Києві є одним із найдешевших в Україні, а також це один із наймасштабніших смарт-проєктів у межах столиці.  

За один рік до системи е-квитка було адаптовано 100% мережі комунального транспорту: 1326 одиниць наземного транспорту та 359 турнікетів у метро. Створено понад 4000 місць продажу е-квитка.

"Впровадження е-квитка коштувало столиці близько 504 мільйонів гривень. Постачальників техніки та послуг обрали в рамках тендеру через систему публічних електронних закупівель Prozorro. Витрати на 1 одиницю транспортного засобу в Києві становлять 206 тисяч гривень. Ця сума менша порівняно з аналогічними проєктами в інших містах України", - розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Нагадаємо, нещодавно в Києві, біля Бессарабського ринку стартував пілотний проєкт із впровадження автоматизованої системи організації паркувального простору

Loading...