live

Відео дня: Кличко навідався із інспекцією до столичної лікарні №9

Медзаклад мер відвідав без попередження напередодні ввечері

Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко продовжує свій рейд по столичних медичних закладах, куди госпіталізують хворих на коронавірус у Києві, цього разу він відвідав міську клінічну лікарню №9. Відео з лікарні мер показав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Як зазначається, медики розповіли, що лікарня майже заповнена. Наразі в інфекційному відділенні медзакладу перебувають 40 осіб, ще 6 пацієнтів у реанімації у тяжкому стані.

За словами чергового лікаря, в лікарні є апаратура, є пульсоксиметри, але не вистачає банального захисного одягу, масок, рукавичок, адже щодня на кожного медпрацівника потрібно близько 50 пар рукавичок. 

Водночас при тому потоці пацієнтів, який є нині в закладі, медперсонал забезпечений всім необхідним приблизно на місяць. 

"Десь до місяця ми забезпечені всіма необхідними засобами захисту. У нас є респіратори, 900 штук, нещодавно привезли, у нас є захисні костюми, захисні халати - це місяць роботи", - повідомила заступник директора міської клінічної лікарні № 9.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко проінспектував Олександрівську лікарню, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Loading...