Вересень у столиці повторив температурний рекорд 100-річної давнини

Фото з відкритих джерел

Також у вересні було зареєстровано цьогорічний максимум температури

Цьогорічний вересень у Києві повторив температурний рекорд 1909 року, наразі температура повітря залишається вищою +15 градусів, тому про метеорологічну осінь говорити ще рано. Про це повідомляє пресслужба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

"За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського середньомісячна температура повітря вересня у Києві становила +18,4°С, що перевищило кліматичну норму аж на 4,5°С. Таким чином цьогорічний вересень у Києві повторив рекорд 1909 року", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Помірні дощі та середня місячна температура до +12: Укргідрометцентр дав прогноз на жовтень

Слід зауважити, що метеорологічна осінь у Києві ще не розпочалась. Так у столиці лише п'ять днів з 18 по 20; 28 та 30 вересня були осінніми. 

Окрім цього, перший місяць осені виявився унікальним, оскільки цьогорічний максимум температури повітря у Києві зафіксовано саме 1 вересня - +34,7°С. Найхолоднішим було 19 вересня, тоді мінімальна температура опустилась під ранок до +6,9°С.

Новини за темою: У Долині Смерті зафіксували новий температурний рекорд за понад століття - 54,4 градуси

Як зазначається, на проспекті Науки випало 31 мм опадів, що становить дві третини кліматичної норми і тому вже четвертий місяць поспіль виявився скупим на опади у столиці.

Новини за темою: На арктичному Шпіцбергені зафіксували найвищу в історії температуру

Нагадаємо, упродовж літа 2020 року в Києві було встановлено шість температурних рекордів

Loading...