Вавриш розповів про корупцію та "смотрящих" в будівництві

 Андрій Вавриш

Фото з відкритих джерел

Виконавчий директор компанії Saga Development Андрій Вавриш не заперечив наявність схеми "5 доларів за квадрат" у Державній архітектурно-будівельній інспекції та наявності "смотрящих" за сферою будівництва.

Про це він розповів в інтерв'ю "Економічній правді".

На питання про те, чи кожен раз Вавриш платив "5 доларів за квадрат" в ДАБІ, той відповів, що це "важке питання" і у нього "не було вибору у цьому відношенні".

Також Вавриш розповів про своє спілкування зі "смотрящим" за ДАБІ Юрієм Горовим на весіллі у "смотрящего" за Мінюстом Андрія Довбенка.

"Він (Горовий - ред.) працював колись в міській адміністрації, в одному з управлінь комунального господарства. Я його бачив на нарадах", - заявив Вавриш.

Забудовник виступає проти ліквідації ДАБІ.

"Я методолог і менеджер. Я проти будь-яких різких рухів. Людину вбивством не оживляють", - сказав він.

За словами Вавриша, важливий не сам факт ліквідації, а "важливо, що буде після переродження. Яка в цьому закладена ідея?"

Нагадаємо, раніше в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський заявив, що глава КМДА Віталій Кличко не є, по суті, мером Києва і не ухвалює ключові рішення, які і визначають те, що відбувається в Києві. Це ухвалює низка реальних управителів міста.Loading...