В "Укравтодорі" презентували проєкт об'їзної дороги навколо Києва за 85 млрд гривень

Фото з відкритих джерел

Планують збудувати 150 км дороги, яка об'єднає головні міжнародні траси

"Укравтодор" презентував проєкт будівництва нової обхідної дороги навколо столиці - Київська обхідна дорога (КОД), яка дозволить розвантажити транспортний потік. Про це повідомляє пресслужба "Укравтодору". 

Згідно з повідомленням, вказаний проєкт передбачає будівництво "напівкільця" загальною протяжністю майже 150 км, яке з'єднає основні міжнародні траси. Відомо, що дорога складатиметься з шести ділянок та сполучить автодороги М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса, Н-01 Київ – Знам'янка, Н-08 Бориспіль – Маріуполь, М-03 Київ – Харків та М-01 Київ – Чернігів. 

Як зазначається, піковий трафік на окремих ділянках складатиме понад 70 тис. автомобілів на добу, сумарний трафік – понад 300 тис. авто на добу. Проєкт також передбачає будівництво мостового переходу з підходами через р. Дніпро протяжністю понад 25 км, з них – 5,9 км – сам міст.

Новини за темою: Через аварію на водогоні частина Києва може залишитися без води

"Київська обхідна дорога потрібна не лише Києву. Зараз, через столицю проходить багато маршрутів, що з'єднують різні частини країни. КОД дозволить скоротити час сполучення в середньому на 40-60 хвилин, розвантажити Київ та зшити Україну. Це – один з ключових перспективних об'єктів програми "Велике будівництво", яке лише розпочинається у 2020 році", – заявив заступник керівника Офісу президента, координатор програми Кирило Тимошенко.

За попередніми розрахунками, загальна вартість КОД становитиме 85 млрд грн, а повністю завершити роботи з будівництва Київської обхідної дороги планують за 5-6 років за умов стабільного фінансування.

Новини за темою: У КМДА повідомили, де та коли перекриватимуть рух для зйомки фільму Netflix

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у столичній підземці запустили потяг "Шахрай гудбай", який допомагатиме пасажирам розібратися у фінансовій грамотності.

Loading...