Новини » Київ Читать эту новость на русском

Українського виборця настільки розбестили, що йому потрібні лише яскраві проєкти, – Кацман про вибори мера столиці

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

"В результаті виборцю пропонується той самий набір політичних сил"

Українського виборця розбестили таким різноманіттям, що він постійно хоче бачити якісь нові фігури та нові молоді обличчя.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Коментуючи майбутні вибори мера столиці, Володимир Кацман зауважив, що люди не дуже хочуть голосувати за те, що вже було, натомість українському виборцю потрібні нові, яскраві обличчя.

"Ми розбестили електорат постійно новими проєктами. То виникає один проєкт, то інший. То хтось із вилами іде штурмувати Москву, то хтось створює фронти, а хтось ще щось там. Тобто ми розбестили виборця таким різноманіттям, і він хоче бачити якісь нові фігури та нові молоді обличчя", – зазначив експерт.

Однак замість цього, продовжив Кацман, українському виборцю пропонується той самий набір політичних сил.

Новини за темою: Не Тищенко і не Ткаченко: У "Слузі народу" планують висунути "сильного кандидата" на посаду мера Києва

"Тому ще консервативно відносяться до "слуг народу". Насправді, я думаю, що у ситуації, коли піде мова вже про безпосередній вибір, перед тим, як кинути бюлетень в урну, там менше буде показників у "Слуги народу". Нікуди поки що перетікати голосам зі "Слуги народу". Що стосується стабільної ситуації з чотирма партіями, то, я думаю, що поки що так і буде. Тому що всі інші проєкти, які набрали менше відсотків на попередніх виборах, на жаль, і рік по тому не показали ефективності. Ну і який політичний новий проєкт ми можемо назвати? Смешко провалився. "Голос" Америки, який терпить фіаско у парламенті щодня, теж здувається, "Самопоміч" здувається. Зараз виборів немає, ми аналізуємо лише те, що буде відбуватися", – сказав Кацман й додав, що на посаді мера Києва особисто йому хочеться бачити не лише яскравий проєкт, а й людину, яка була б господарем для свого міста.

Разом з тим Кацман підкреслив, що успішний мер залежить не лише від ефективності самої людини, а й системи, в якій вона працюватиме.

Новини за темою: Разумков заперечив, що збирається йти в мери Києва

Нагадаємо, чергові вибори мера Києва мають відбутися 25 жовтня 2020 року. Цього ж дня місцеву владу обиратимуть і всюди по регіонах України. Як відомо, передвиборча кампанія розпочнеться 15 вересня, а завершиться 2 жовтня 2020 року. Результати виборів офіційно оголосять до 9 листопада 2020 року.

Наразі тих, хто офіційно заявив про свою участь у виборах міського голови, лише кілька, серед них і чинний мер Віталій Кличко. Проте за останні місяці у медіа повідомляють про як мінімум десятьох кандидатів на крісло мера столиці.

Loading...