Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Верещук є "козир", а у Кличка – високий рейтинг, – експерт оцінив шанси кандидатів на вибори мера Києва

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

За крісло мера Києва з Віталієм Кличком може поборотися ще пан Пальчевський

Народному депутату Ірині Верещук буде складно боротися з нинішньом очільниом столиці Віталієм Кличком за крісло мера Києва, бо рейтинг Кличка зараз високий. Але у пані Верещук є козир – Володимир Зеленський і його рейтинг.  

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Загородній.

Експерт вважає, що здобути перемогу на виборах мера Києві найбільше шансів має чинний мер Віталій Кличко. Однак є чимало факторів, які можуть позитивно вплинути й на шанси інших кандидатів.

"Якщо говорити про пані Верещук у Києві, то рейтинг "Слуги народу" вищий, ніж у неї особисто. Наприклад, у Кличка навпаки. У нього рейтинг зараз приблизно 40%, а рейтинг його партії "Удар" – приблизно 16%. Тому я думаю, що у Києві Верещук буде важко боротися з паном Кличком", – зауважив Загородній.

На його думку, за крісло мера Києва з Віталієм Кличком може поборотися пан Пальчевський.

"Йому зараз дають 10% і у нього є великі шанси вийти у другий тур та набрати більше, ніж пані Верещук", – прогнозує Загородній.

Водночас він додав, що в Ірини Верещук є в руках "козир", тому "гра" має бути цікавою.

"У Верещук є козир – це особисто пан Зеленський. Якщо він буде брати участь у виборчій кампанії – прямо чи не прямо, то це може підтягнути рейтинги "слуг народу"", – прокоментував Тарас Загородній.

Новини за темою: Верещук викликала Кличка на дебати

Нагадаємо, напередодні народний депутат Ірина Верещук з великим відривом перемогла в праймеріз "Слуги народу". Здобувши перемогу, Верещук буде брати участь у місцевих виборах мера Києва від партії "Слуга народу".

Loading...