live
Новини » Київ Читать эту новость на русском

У метро без жетонів: Київський метрополітен розповів про нові правила перевезення пасажирів під час карантину

Пасажири зможуть використати раніше придбані жетони

Фото з відкритих джерел

Після відновлення роботи Київський метрополітен працюватиме без жетонів, а пасажири підземки зможуть користуватися тільки електронним квитком. Про це повідомляє пресслужба столичного метро

Згідно з повідомленням, протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору.

Водночас сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде:

  • KyivSmardCard;
  • Карткою метро (до 31.03.2021);
  • Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;
  • Мобільними додатками Google Pay та Apple Pay;
  • Мобільним додатком KyivSmardСard;
  • Разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним).

Як зазначається, пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро мають використовувати Картку киянина, а загальнодержавні пільгові категорії пред'являють оригінал відповідного посвідчення.

Новини за темою: Кличко заявив що метро Києва готове до відкриття, потрібне лише рішення уряду

Окрім цього, співробітники метрополітену закликають, аби уникнути черг, заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їх наявність перед виходом з дому, особливо у дітей.

Що стосується проїзду в наземному громадському транспорті, то в ньому також оплата здійснюватиметься за допомогою KyivSmardCard, разового квитка з QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи.

Проте до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі.

Новини за темою: У Києві ТРЦ треба відкривати після відновлення роботи метро, - Кличко

Нагадаємо, раніше прем'єр Денис Шмигаль заявив, що уряд дозволить роботу громадського транспорту з 22 травня, а роботу дитсадків і метрополітену з 25 травня.

Loading...